X
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień
dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.
Start Blog

Blog

2014-02-24

Kolejne inwestycje w łódzkim BioNanoParku

Potencjał centrum BioNanoPark, znakomita lokalizacja w środku Polski, przyjazny klimat dla innowacji.
Więcej

2013-06-11

Biznesplan z AGH nagrodzony w konkursie ?Małopolski Inkubator Pomysłowości 2013?

Biznesplan z AGH nagrodzony w konkursie ?Małopolski Inkubator Pomysłowości 2013?.
Więcej

2013-05-12

Diagnostyka laboratoryjna

Diagnostyka laboratoryjna to gałąź medycyny, która podejmuje się ustalania składu, parametrów fizykochemicznych, a także biologicznych krwi.
Więcej

2013-05-09

Eksperyment Rutherforda w laboratorium fizyki

Hans Geiger oraz Ernest Marsden przeprowadzili w laboratorium Fizyki na Uniwersytecie w Menchesterze pewnie eksperyment, który nazwany został Eksperymentem Rutherforda.
Więcej

2013-04-25

Międzynarodowe Laboratorium Silnych Pól Magnetycznych i Niskich Temperatur

Międzynarodowe Laboratorium Silnych Pól Magnetycznych i niskich temperatur ma za zadanie przede wszystkim zagłębianie nowych zjawisk fizycznych, a także cech charakterystycznych nowych materiałów w silnych polach magnetycznych.
Więcej

2013-04-04

Ryzyko pracy w laboratorium fizycznym i chemicznym

Dokonywanie różnorodnych zadań w laboratoriach fizyki czy chemii związane jest nierozłącznie z mogącymi się pojawić niebezpieczeństwami. Każda osoba biorąca udział w ćwiczeniach w omawianych laboratoriach powinna zdawać sobie sprawę z mogącego się pojawić ryzyka i w związku z tym zapoznać się z przepisami Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (BHP) dla konkretnej pracowni.
Więcej

2013-03-26

Typy laboratoriów

Laboratorium to nie tylko pomieszczenie wyposażone w właściwy sprzęt, które służy przeprowadzaniu skomplikowanych badań i analiz. Najbardziej popularne laboratoria to fizyczne, pomiarowe i biologiczno-medyczno-chemiczne.
Więcej

Wstecz

Newsletter

Bądź na bieżąco!


Galeria zdjęć


Partnerzy


Chmura tagów

bionanopark ciekawostki inwestycje laboratoria lodz rozbudowa